Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 870 producten.
Industriële de Vormenprecisie die van het Metaalafgietsel voor Autodelen machinaal bewerken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Van het Afgietselvormen 500000-1000000 van het aluminiummetaal van de de Schotenvorm de het Levensboete eindigt
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt voor Legering Gegoten Producten
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Afgietselvormen van het lage Druk Opnieuw te gebruiken Aluminium met Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het Afgietselvormen 50000 van het hoge Precisiemetaal Schotenleven met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Afgietselvormen 50000 van het hoge Precisiemetaal Schotenleven met het Bewerken Ontwerp
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Precisie het Bewerken de Vormen Uitstekende Chemische Stabiliteit van het Ontwerp Zilveren Afgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De anticorrosieve Vormen van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |

