Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 870 producten.
Klep/Pomp/Motor Gietende Producten van het Huisvestings de Verloren Schuim
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | weerstand op hoge temperatuur |
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
De Hoge Precisievorm van het cilinderblok voor de Lage Drukafgietsel van Motorfietsdelen
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Assortiment: | hardware, auto |
EPS de Materiële Autodelenvorm assembleerde gemakkelijk Duurzaam Aard Ruw Ontwerp
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Delen van de het Aluminiummotor van de precisieadc12 A390 de Permanente Vorm Gietende
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Type: | Motordelen |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
OEM van het het Staalzand van het Gieterij de Grijze/Kneedbare Ijzer Delen van de Dienstmachines Gietende
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Gemakkelijk Geassembleerde Aluminiumlegering die Gebruiken het Met lange levensuur voor Autodelen gieten
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Gietende Aluminium van de hardware het Permanente Vorm voor Automobiele Delen ISO 9001
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Auto het Permanente Vorm het Gieten Tarief van de Aluminium Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de thermische behandelingsdouane, de Vormen Laag Onderhoud van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

