Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem odm aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 746 producten.
ASTMB85-96 het Plateren van de Vormchrome van de elektrische apparatenal6063 Hoge Precisie
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Assortiment: | Hardware, Auto |
| Demoulding: | automatisch |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
Motorhuisvesting Matrijs het Gegoten Bewerken door Aluminium het Gieten CNC van de Delengieterij Machinaal te bewerken
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Professionele Multiholtevorm, de Vormen van het Douaneafgietsel Vriendschappelijke Eco
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Ruwe het Aluminium gemakkelijk Geassembleerd van de Ontwerp Permanente Vorm Gietende Duurzame Aard
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Mould Life: | 50,000-100,000 schoten |
Hoge Prestatiesmatrijs het Gegoten Aluminium eindigt Bewerken met Vlotte Oppervlakte
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
EPS het Materiële Ruwe Ontwerp van de Hoge Precisievorm met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Delen van de het Aluminiummotor van de precisieadc12 A390 de Permanente Vorm Gietende
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Type: | Motordelen |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

