Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem odm aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 746 producten.
De Vormen van het het Aluminiumafgietsel van Diy van motorfietsvervangstukken
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
CNC van de de Holtevorm van het motorfietsaluminium Multi de Motorfietshuisvesting van het Deelmetaal
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Motorcomponenten Metalen gietvormen Motorbehuizing
| Productnaam: | Motorkap |
|---|---|
| Type: | Motorcomponenten |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de Cilinderkopmatrijs met Nauwkeurigheid en Dimensionale Stabiliteit
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
Het Lichaamsvorm van de kneedbaar/Grijs Ijzerklep met het Schuim van het Matrijzenafgietsel het Verloren het Gieten Ontwerp van Procesmuold
| Naam van het product: | Kleplichaam |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Gebruikende van het Afgietselvormen van het Douanemetaal Hoge de Productieefficiency met lange levensuur
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Op maat: | Ja |
Ruwe van het Afgietselvormen van het Ontwerp Opnieuw te gebruiken Aluminium Vriendschappelijke de Corrosieweerstand van Eco
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
De Hoge Precisievorm van het machinesdeel, Aluminiumvorm die Ruw Ontwerp maken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | AUTO |
Aangepaste het Afgietselvormen van het Ontwerpaluminium, de Verloren Vormen van het Schuimafgietsel ISO 9001
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Toepassing: | AUTO |

