Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem odm aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 752 producten.
Precision Multi-Cavity Plastic Cap Mold Custom Flask Injection Mold Manufacturing OEM ODM Injection Moulds Plastic Moulds
| Productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het demonstreren: | Automatisch |
Van de de Lage Drukmatrijs van de aluminiumlegering van de het Afgietselvorm het Voorkader voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
EPS de Materiële het Afgietselvorm van de Drukmatrijs assembleerde gemakkelijk Duurzaam Aard Ruw Ontwerp
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
CNC die van de de Drukmatrijs van A360 ADC12 het Afgietselvorm machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | A360 ADC12 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumdruk van HRC45 ZL104 van het de Matrijzenafgietsel de de Vormboete eindigt
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
OEM ODM Aluminiumeps de Anti Weerstand biedende Deklaag van de Schuimvorm
| Ontvormen: | Automatische Demoulding |
|---|---|
| De dienst: | ODM/OEM |
| aangepast: | Ja |

