Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 889 producten.
Ruwe van het de Matrijzenafgietsel van het Ontwerpaluminium de Vorm Vlotte Oppervlakte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Vormen met hoge weerstand van het het Schuimafgietsel van Motot de Huisvesting Verloren voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | EPS van de Motothuisvesting Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Automobiel de Huisvestingsvorm van de Vervangstukkenmotor door Verloren Schuim die OEM ODM gieten
| Productnaam: | EPS van de Motothuisvesting Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
ISO9001 4 het Afgietselvormen van het Cilinderkopvorm Verloren Schuim voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Vorm van het Cilinderkop de Verloren Schuim |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
Verticale Gescheiden Vormende Lijnvorm voor Automatisch Vormend Lijnmateriaal
| Naam van het product: | Verticaal-gescheiden Vormende Lijnvorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Kneedbare Ijzer Verloren het Schuimvorm van 100000 Schoten Autodelen
| PROCES: | Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Productnaam: | EPS-schuimvorm |
| De dienst: | OEM \ ODM |

