Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 889 producten.
Lichte van de het Aluminiummatrijs van de Inrichtings Lage Druk HRC45 het Afgietselvorm
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
De autodelen al6061 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Geleide Lichte Huisvesting
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al6061, yl102 |
| Aangepast: | ja |
Zand/Verloren Schuim/Shell Mold 4mm het Afgietsel van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Van het het Aluminiumafgietsel van de poederdeklaag de Vormenzand die CNC het Machinaal bewerken gieten
| Productnaam: | de vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Aluminium gietvorm met lage druk Hoogte van nauwkeurigheid en precisie
| Productnaam: | laagdruk aluminium gietgietvorm |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Hoge nauwkeurigheid en precisie |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
Klep/Pomp/Motor Gietende Producten van het Huisvestings de Verloren Schuim
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | weerstand op hoge temperatuur |
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
OEM 4 Cilinderkop die Gray Iron Automotive Components gieten
| productnaam: | Cilinderkopafgietsel |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |

