Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die casting products ] bij elkaar passen 887 producten.
De Cilinderkopvorm 5,000-10,000 van het zand Gietende Aluminium Schoten
| Productnaam: | De Vorm van de aluminiumCilinderkop |
|---|---|
| Type: | Zandafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
Patroon van Motorhuisvesting 5mm Verloren Schuim Gietende Producten
| Productnaam: | Vorkheftruckvervangstukken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
OEM ODM Aluminiumeps de Anti Weerstand biedende Deklaag van de Schuimvorm
| Ontvormen: | Automatische Demoulding |
|---|---|
| De dienst: | ODM/OEM |
| aangepast: | Ja |
Van het de Douanemetaal van het hoge Precisiealuminium A356 het Afgietselvormen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het douanemetaal |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium A356 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Gietende Aluminium van de hardware het Permanente Vorm voor Automobiele Delen ISO 9001
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Auto het Permanente Vorm het Gieten Tarief van de Aluminium Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de thermische behandelingsdouane, de Vormen Laag Onderhoud van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het lage Gietende Aluminium die van de Onderhouds Permanente Vorm Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Professionele van het het Aluminiumafgietsel van de Opnamepijp Opnieuw te gebruiken de Vormen Hoge Nauwkeurigheid
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |

