Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die casting products ] bij elkaar passen 881 producten.
OEM Matrijs Gegoten Aluminium dat Aangepast Ontwerp voor Automobiele Vervangstukken bewerkt
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Toepassing: | AUTO |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
CNC die het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Drukmatrijs
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Custom Casting Non-ferrous Casting Aluminium Alloy Casting Low Volume Casting Permanent Mold Casting Complex
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Industriële ODM het Afgietselvorm van de Drukmatrijs om de Kneedbare Dekking van het Gietijzermangat
| Naam van het product: | Hoog - kwaliteit om de Kneedbare Dekking van het Gietijzermangat |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Industrieel ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst om de Kneedbare Dekking van het Gietijzermangat
| Naam van het product: | Hoog - kwaliteit om de Kneedbare Dekking van het Gietijzermangat |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Afgietsel van de de Ernst het Permanente Vorm van motorfietscomponenten OEM/ODM
| NAAM: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | Motorfietscomponenten |
OEM / ODM Lost Foam Casting Aluminium Alloy V6 Body
| Naam: | Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Aluminium legering V6 carrosserie |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
De aangepaste Gietende Vervangstukken en de Vormen van de Aluminiumlegering voor Autoindustrie door Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaal |
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |

