Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die casting products ] bij elkaar passen 881 producten.
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, Permanente Vorm die ISO 9001 gieten
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de gemakkelijk Geassembleerde Vormen van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Fijn beëindig het Permanente Vorm het Gieten de Vormleven van Aluminium 50000-100000 Schoten
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, het Permanente Vorm Gieten voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
OEM de Vorm van de Aluminiumbaar, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
| proces: | Gieten |
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk de Vorm Aangepaste Kleur voor het Vormen van Lijn
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Materiaal: | Aluminium |
De industriële Verloren Vormen van het Schuimafgietsel, Oem die Hoge Nauwkeurige Vormgrootte gieten
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Aangepaste Kleur voor het Vormen van Lijn
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
De betrouwbare Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Vlotte Oppervlakte eindigt
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
| Materiaal: | Aluminium |

