Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die casting products ] bij elkaar passen 881 producten.
Van de de Drukmatrijs van het douaneontwerp de Componenten die van de het Afgietselvorm Deel machinaal bewerken
| Merknaam | Liushi |
|---|---|
| Model Number | Low Pressure Aluminum Casting Mold |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
A383 Gietende de Gieterij Autodelen Al Die Casting van het Aluminiumzand
| Productnaam: | De Gietende Gieterij van het aluminiumzand |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM ADC12 A380 van de het Afgietselvorm van de Lage Drukmatrijs de Militaire Doos
| Productnaam: | Van de de Lage Drukmatrijs van ADC12 A380 het Afgietselvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de de Drukmatrijs van de koppelingshuisvesting van de het Afgietselvorm de Enige of Veelvoudige Holte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Holte: | Enig of veelvoudig |
| Eigenschap: | Hoge precisie |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm Front And Rear Subframe Assembly van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Poeder coating |
| Ontvormen: | Automatisch |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Hoge Precisievorm van het structuurontwerp Laag de Mislukkingstarief voor de Gietvormproducten van de Legeringsmatrijs
| Naam van het product: | EPS Aluminiumvorm voor Automobiele Auto's door Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

