Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die casting products ] bij elkaar passen 887 producten.
Duurzaam Auto de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Hoge Precisie 6063 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel het Afgietsel van de de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van de de Ernstmatrijs van het Black metal Multialuminium het Afgietselnak80 S136 2316 Materiaal
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Cilinder Lage Druk de Vormlkm HASCO CN Basis
| Productnaam: | De automobielvorm van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Het sub van de de Doosdruk van de Kaderkern van het de Matrijzenafgietsel de Vormcnc Draaibank Machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
Op maat gemaakte aluminiumblok met vier cilinders
| productnaam: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Auto-onderdelen |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |

