Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 896 producten.
Gebruikende van het Afgietselvormen van het Douanemetaal Hoge de Productieefficiency met lange levensuur
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Op maat: | Ja |
Ruwe van het Afgietselvormen van het Ontwerp Opnieuw te gebruiken Aluminium Vriendschappelijke de Corrosieweerstand van Eco
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
Het Afgietselvormen van het Vleugelkleplichaam Verloren Schuim, EPS Vorm
| Eigenschappen: | Duurzame \ met hoge weerstand |
|---|---|
| Productnaam: | EPS-schuimvorm |
| De dienst: | OEM \ ODM |
De opnieuw te gebruiken Weerstand van de de Vormencorrosie van het Aluminiumafgietsel Vriendschappelijke Eco
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
Adc6 van het het Metaalafgietsel van de Aluminiumlegering Thermische behandeling van de Vormen de Autodelen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
De Injectie van de aluminiumlegering ADC10 EPS het Vormen de Boete eindigt
| Type: | EPS Injectie het Vormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| aangepast: | Ja |
CT4-CT9 van het Afgietselvormen van het tolerantiemetaal het Afgietsel van de het Aluminiumernst
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Kies/Multi van het Afgietselvormen LKM van het Ernsta413 Aluminium de Vormbasis uit
| Productnaam: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Automobiel de Huisvestingsvorm van de Vervangstukkenmotor door Verloren Schuim die OEM ODM gieten
| Productnaam: | EPS van de Motothuisvesting Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
ISO9001 4 het Afgietselvormen van het Cilinderkopvorm Verloren Schuim voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Vorm van het Cilinderkop de Verloren Schuim |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |

