Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 886 producten.
Verloren Schuimvorm en EPS van de Schuimvorm Aluminium Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Verloren het Schuimvorm van Schuim/EPS |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Injectie IATF 16949 het Afgietsel van het Lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van het de Vorm Gietend Aluminium van het douanemetaal Permanent de Hardheidseps Hoog Materiaal
| Assortiment: | hardware, auto |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Hoge Productieefficiency die Vormen die voor Metaal maken Gebruiken het Met lange levensuur gieten
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Assortiment: | Hardware, Auto |
OEM van het het Metaalaluminium van de Douanemotor de Vorm van het de Matrijzenafgietsel, Autodelenvorm
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Assortiment: | hardware, auto |
Thermische behandeling van de het Schuimvorm van voertuigdelen de Aluminium Verloren
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| Type: | Voertuigdelen |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van het de Douanemetaal van het hoge Precisiealuminium A356 het Afgietselvormen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het douanemetaal |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium A356 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Auto het Permanente Vorm het Gieten Tarief van de Aluminium Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

