Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 886 producten.
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
ADC12 het Afgietselvormen van het aluminiummetaal met Poederdeklaag
| Productsleutelwoorden: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Materiaal: | ADC12 aluminium |
Motoronderdelen Aluminium legering Sand Casting Cylinder Body Met Grijs IJzeren Schimmelmateriaal
| Naam: | Zandkern van de cilinder |
|---|---|
| Toepassing: | Motoronderdelen |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Precisie die Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, Hoge Precisievorm Vriendschappelijke Eco machinaal bewerkt
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De Vorm van de metaal Hoge Precisie, Matrijs het Gegoten Aluminium gemakkelijk Geassembleerd Bewerken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De betrouwbare van de de Ernstmatrijs van het Aluminiumaluminium het Afgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| proces: | Gieten |
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
OEM/ODM van het het Schuimzand van China Leverancier Verloren van het de Gieterijaluminium Gietend de Legeringsafgietsel
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Motor Housing Permanent Mold Casting Aluminum For Auto Parts
| Naam van het product: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Ontvorming: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

