Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 886 producten.
Anodiseer Dikte 3mm Aluminiumlegering die Cnc gieten Machinaal bewerkend de Dienst
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Machinaal bewerkte Oppervlaktekwaliteit: | Ra 0.8-Ra3.2 |
| Demoulding: | Automatisch |
De Cilinderblok van ADC12 ADC3 ADC5 Al Die Casting Components For
| Productnaam: | Al Die Casting |
|---|---|
| Type: | Zandafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
6061 7075 Producten van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk voor Decoratie
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium 6061 7075 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
De verloren Schuimcnc van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs Vlotte Oppervlakte eindigt
| Productnaam: | CNC het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Het Aluminiumlegering van autodelen het Gieten voor Auto-industrie Ruw Ontwerp
| Naam: | De Afgietsels van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
OEM ODM Aluminiumlegering het Gieten voor Elke Weerstand van de de Industrieroest
| Naam: | De Afgietsels van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Elke Industrie |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |

