Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 898 producten.
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het Afgietselvorm met hoge weerstand van de Aluminiummatrijs, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
De lage Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Onderhoudsaluminium
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Ontvormen: | Automatisch |
Het Gegoten het Aluminium van het autodeel Matrijs Bewerken
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
EPS HRC45 van de aluminiumlegering het Afgietselvorm van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Oem |
| Demoulding: | Automatisch |
De autodelen al6061 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Geleide Lichte Huisvesting
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al6061, yl102 |
| Aangepast: | ja |
Van de de Ernstmatrijs van het A413zl101 Aluminium van het Afgietsel Autodelen het Zandafgietsel
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Douane CNC die Matrijs Gegoten Aluminium machinaal bewerken die de AutoMotoronderdelendienst bewerken
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | weerstand op hoge temperatuur |
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
Van de de Legeringsmatrijs van het A380a360 Aluminium van de het Afgietsel de Enige Holte Autovervangstukken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Autodelen van het thermische behandelingsa380 de Matrijs Gegoten Aluminium
| Productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

