Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ odm aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 838 producten.
Van het het Aluminiumafgietsel van de poederdeklaag de Vormenzand die CNC het Machinaal bewerken gieten
| Productnaam: | de vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Automobiel de Huisvestingsvorm van de Vervangstukkenmotor door Verloren Schuim die OEM ODM gieten
| Productnaam: | EPS van de Motothuisvesting Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
Gegote aluminium motor zijkantdekker Motor zijkantdekker
| Productnaam: | Motorzijdebedekking |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Onderstel voor het stuur van een voertuig met aluminium-autoonderdelen
| Naam van het product: | Subframe |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Metalen gietvormen onder lage druk voor motorbehuizingen voor auto's
| Naam van het product: | Motorhuis voor auto's |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Druk: | Lage druk |
OEM van de het Schuimvorm van Shell EPS van de Pompafleidingsactie Thermische behandeling van Demoulding de Automatische
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Service: | ODM / OEM |
| Op maat: | Ja |
Fijn beëindig de Vormen van het Douanealuminium, de Vormenprecisie van het Schuimafgietsel het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS-schuimvorm |
Adc12a380 Opnieuw te gebruiken Gietend Aluminium in de Lage druk van Staalvormen
| Productnaam: | Gietend Aluminium in Staalvormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
OEM 4 Cilinderkop die Gray Iron Automotive Components gieten
| productnaam: | Cilinderkopafgietsel |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

