Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ odm aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 838 producten.
De auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Metalen kleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Duurzame Automatische het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De vlotte Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Oppervlaktealuminium
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van het Wielseat van de mijnauto de Draaiende van de het Aluminiummatrijs van de het Afgietselvorm Vlotte Oppervlakte
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Proces: | Afgietsel |
Van de het Aluminiummatrijs van het machinehoofdeinde van de het Afgietselvorm Weerstand van de de Kleurencorrosie de Aangepaste
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
De lage Druk galvaniseert OEM het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de het Aluminiummatrijs van de brugbuis van de het Afgietselvorm Ruwe het Ontwerp Vlotte Oppervlakte
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |

