Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ odm aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 838 producten.
Van de de Legeringsmatrijs van het A380a360 Aluminium van de het Afgietsel de Enige Holte Autovervangstukken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal die Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Van het het Afgietselaluminium van de gieterija356 Matrijs Toebehoren van het de Legeringen de Industriële Materiaal
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Precision Custom Metal Die Casting Service Aluminium roestvrij staal Zinklegeringsvormen voor gietonderdelen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Van het de Lage Drukmetaal van de aluminiumlegering de Gietende Hulpmiddelen met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Assortiment: | Autodelen, Motorfiets |
A380 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel de Hete Kamer en Koude Kamer
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | A380 |

