Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ molten aluminum casting die ] bij elkaar passen 76 producten.
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van de het Aluminiummatrijs van het machinehoofdeinde van de het Afgietselvorm Weerstand van de de Kleurencorrosie de Aangepaste
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Aluminium Alloy Casting Product Mould Maker Led Lighting Spare Part Metal Die Cast Die Custom Tool Mold Making Services
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium de Vorm Lage Druk
| Productnaam: | de autovorm van het de matrijzenafgietsel van het delenaluminium |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Hoog van het de Matrijzenafgietsel van de Stijfheids Permanent Vorm van het het Hulpmiddelontwerp Laag de Mislukkingstarief
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Auto
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium de Delen van de de Vormversnellingsbak
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Functie: | Hoog Volume |

