Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting ] bij elkaar passen 318 producten.
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het Gegoten het Aluminium van het autodeel Matrijs Bewerken
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Het ruwe Ontwerpmatrijs Gegoten Aluminium Bewerken
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Zand die van de de Drukmatrijs van DIN AISI ASTM het Afgietselvorm vernietigen
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Het aangepaste Ontwerpmatrijs Gegoten Aluminium Bewerken, Hoge Precisievorm
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Hoge Prestatiesmatrijs het Gegoten Aluminium Bewerken met Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het hoge het Machinaal bewerken Tolerantiematrijs Gegoten Aluminium Bewerken voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De ruwe Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Ontwerpdruk
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | CAR |
Enige van de de Legeringsmatrijs van het Holtea380 Aluminium het Afgietsel Ruimtevaartcomponenten
| Productnaam: | het enige afgietsel van de de legeringsmatrijs van het holtealuminium |
|---|---|
| Materiaal: | A380a360 ADC12 Materiaal |
| Productmateriaal: | Aluminium |

