Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting ] bij elkaar passen 322 producten.
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium Dikte van de de Vorm de Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
OEM van het de Doosmetaal van de Tractortransmissie van het Afgietselvormen de Aangepaste Grootte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Vorm Lage Mislukking Rate Convenient Mold Unloading van de lage DrukCilinderkop
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Proces: | Ernstafgietsel, Lage Drukafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
Ernstafgietsel of Lage Drukafgietsel 4mm Zandkern
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
De betrouwbare van de de Ernstmatrijs van het Aluminiumaluminium het Afgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| proces: | Gieten |
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
De Hoge Precisievorm van het cilinderblok voor de Lage Drukafgietsel van Motorfietsdelen
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Assortiment: | hardware, auto |
Van het de Vorm Gietend Aluminium van het douanemetaal Permanent de Hardheidseps Hoog Materiaal
| Assortiment: | hardware, auto |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |

