Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting machines mould ] bij elkaar passen 316 producten.
OEM Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Zinc-aluminiumbewerking voor motorfietsmotoren
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Custom Precision Aluminium Cast Parts Customisable Logo Motor Metal Alloy Aluminium Die Casting Housing
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Op maat gemaakte precisieverwerking Aluminium legering gietdiensten Gietgietvormen onderdelen voor automobiel aluminium schelp
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Van de het Aluminiummatrijs van de golfraad van de het Afgietselvorm het Lage gemakkelijk Geassembleerde Onderhoud
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium Dikte van de de Vorm de Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Lage Kosten van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

