Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds aluminum alloy ] bij elkaar passen 452 producten.
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van de het Aluminiummatrijs van het machinehoofdeinde van de het Afgietselvorm Weerstand van de de Kleurencorrosie de Aangepaste
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Duurzame van het de Matrijzenafgietsel van de Aarddruk de Vorm gemakkelijk Geassembleerd Dimensionale Stabiliteit
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
| Demoulding: | Automatische |
De Cilinderkopvorm van het auto Ruwe Ontwerp Met het Hulpmiddelontwerp ISO 9000 van het Motoromhulsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Toepassing: | AUTO |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Van het de Matrijzenafgietsel van de corrosieweerstand Gemaakt het Hulpmiddelontwerp met DISA-Vorm
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Type: | DISA |
| Toepassing: | AUTO |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Auto Spare Parts Custom Die Cast Aluminium Part
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Van het de Matrijzenafgietsel van de A380a413 Druk van de Vorm de Autodelen Landbouwmachines
| Productnaam: | Het Afgietsel van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Ontvormen: | Automatisch |
Parts Casting Service Factory Custom Sand Casting Aluminum Products Permanent Mold Casting
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De anodiserende Tuimelende Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het 10000 Schotenaluminium
| Type: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

