Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting aluminum alloy ] bij elkaar passen 526 producten.
OEM Verloren Schuim die A325-de Dienst van de het Afgietselmatrijs van de Aluminiumlegering machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Sterk aangepast aluminium legering gieten waterpomp lichaam behuizing
| Naam: | Housing van de waterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële sector |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Thermische behandeling van de het Schuimvorm van voertuigdelen de Aluminium Verloren
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| Type: | Voertuigdelen |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Duurzaam de Legeringsadc12 Ruw ontwerp van het Poederdeklaag Gegoten Aluminium
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Voertuigen Aluminium legering Viercilindermotor Lage druk Giet
| Productnaam: | Viercilindermotor |
|---|---|
| Vormtyp: | Schimmel van zandgieten |
| Materiaal van het product: | Staal |
De Vormen van het de Misstapafgietsel van de bolklep, de Vormenprecisie van het Schuimafgietsel het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van de het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs het Gegoten Aluminium Front Bracket
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
LFM Lost Foam Molding Luchtvaartonderdelen Hoge oppervlakteafwerking
| Productnaam: | LFM Verloren schuimvorming |
|---|---|
| Type: | Ruimtevaart Onderdelen |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |

