Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting aluminum alloy ] bij elkaar passen 526 producten.
De lage Vormen van het het Aluminiumafgietsel van het Mislukkingstarief voor de Gietvormproducten van de Legeringsmatrijs
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De Vorm die van het Motoronderdeelaluminium door Ernst maken die Laag Presuree-Afgietsel gieten
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zwaartekracht gieten |
| Assortiment: | hardware, auto |
Van het de Matrijzenafgietsel van het Adc12a356 Aluminium de Componenten Lage Druk
| Productnaam: | Het Afgietselcomponenten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Van de de Ernstmatrijs van het douanea365 Aluminium van de het Afgietselbouw Delen Marine Hardware
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Auto van de de Drukmatrijs van het Autoaluminium van het Afgietselproducten A380 de Klantentekening
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Materiaal: | A380 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Adc6 van het het Metaalafgietsel van de Aluminiumlegering Thermische behandeling van de Vormen de Autodelen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Van de het Aluminiummatrijs van de A356t6 Thermische behandeling van het Afgietselproducten de Delen van Motocycle Sapre
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Toepassing: | Metaalhardware, Auto |
Het Afgietselvormen van het lage Drukmetaal voor Legering Gegoten Producten Vriendschappelijke Eco
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Weerstand van de de Vormcorrosie van de hoge PrestatiesCilinderkop met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |

