Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting aluminum alloy ] bij elkaar passen 526 producten.
OEM de Ontwerp Verloren van de het Aluminiumlegering van het Schuimzand Gietende Gegoten Huisvesting Matrijs
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM EPS de Schuimvorm paste Gebruikende Corrosieweerstand Met lange levensuur ISO9001 aan
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
EPS van de bolklep de Boete van de Schuimvorm beëindigt Thermische behandelingsprecisie het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
Het Afgietselvormen van het hoge Precisieschuim, het Verloren Tarief van de de Vormen Lage Mislukking van het Schuimafgietsel
| Op maat: | Ja |
|---|---|
| Certificering: | ISO9001 |
| Service: | OEM \ ODM |
Fijn beëindig de Vormen van het Douanealuminium, de Vormenprecisie van het Schuimafgietsel het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS-schuimvorm |
Van de het Schuimvorm V6 van de aluminiumlegering Profiel Verloren de Cilinderdelen
| Materiaal: | profiel van aluminiumlegering |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Ontvormen: | Automatisch |
Aangepaste grootte zandstralen aluminiumlegering gieten voor auto's
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Precisie die van het Afgietselvormen van het Douanemetaal Hoge de Productieefficiency machinaal bewerken
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
| Op maat: | Ja |
De Vormen van het metaalafgietsel voor Gieterij Aangepast van het het Zand Gietend Aluminium van Metaaldelen de Legeringsafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |

