Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ industry aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 433 producten.
Van het de Huisvestingsaluminium van de tractorversnellingsbak van het de Matrijzenafgietsel de Vormsterkte Met grote trekspanning
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
Moderne het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs voor Automobieldelen
| Vormstandaard: | HASCO, DME |
|---|---|
| Proces: | Ernstafgietsel |
| Verpakking: | Houten koffer |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het vervangstukkenaluminium voor Auto-industrie
| Vormtype: | Afgietselvorm |
|---|---|
| Vormstandaard: | HASCO, DME |
| Materiaal: | Aluminium |
Fijn beëindig van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Thermische behandelingsoppervlakte 500000-1000000 Schoten
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvormen: | Automatisch |
Duurzame Automatische het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Metalen kleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van het Wielseat van de mijnauto de Draaiende van de het Aluminiummatrijs van de het Afgietselvorm Vlotte Oppervlakte
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Proces: | Afgietsel |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

