Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ industry aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 424 producten.
Het gieten van Aluminiumdelen Matrijs Gegoten het Bewerken Startmotor die Automatische Demoulding huisvesten
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
A383 Gietende de Gieterij Autodelen Al Die Casting van het Aluminiumzand
| Productnaam: | De Gietende Gieterij van het aluminiumzand |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
OEM ODM Custom Hoogdruk Aluminium Die Casting Mould Alloy Mould Voor Autoonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Factory Die Casting Service High Precision Pressure Casting Parts Aluminium Die Casting Tooling
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
De vlotte Oppervlakte beëindigt van de de Vormmatrijs van de Aluminium de Multiholte Vervangstukken van de het Afgietselmotorfiets
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Duurzaam gegoten aluminium gereedschap Customized Mold Aluminium Machinery Equipment Housing Parts
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Hoge precisie aangepaste aluminium gietvorm voor metalen onderdelen
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Lage Kosten van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Duurzaam Auto Permanent Vorm Gietend Aluminium voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

