Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 793 producten.
Fijn beëindig het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metalen kleur: | Black metal |
EPS HRC45 van de aluminiumlegering het Afgietselvorm van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Oem |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van het Adc12a356 Aluminium de Componenten Lage Druk
| Productnaam: | Het Afgietselcomponenten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Van de het Aluminiumernst van CT3 CT9 van het de Matrijzenafgietsel van de het Aluminiummatrijs het Afgietselvorm
| NAAM: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatisch |
De Lage Drukthermische behandeling van motorshell cast aluminium die casting
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van het gietvormaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Anticorrosieve het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Product: | Voertuigvorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Productmateriaal: | Aluminium |
De lage Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Onderhoudsaluminium
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Ontvormen: | Automatisch |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm Front And Rear Subframe Assembly van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Poeder coating |
| Ontvormen: | Automatisch |

