Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 803 producten.
De automobiele Vormen van het het Aluminiumafgietsel van het Vervangstukkenhrc45 Verloren Schuim
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM/ODM van het het Schuimzand van China Leverancier Verloren van het de Gieterijaluminium Gietend de Legeringsafgietsel
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Gegote onderdelen voor auto's van aluminiumlegeringen onder lage druk
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Toepassing: | Auto-onderdelen |
OEM van het het Staalzand van het Gieterij de Grijze/Kneedbare Ijzer Delen van de Dienstmachines Gietende
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Ernstafgietsel of Lage Drukafgietsel 4mm Zandkern
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
De Legering die van het hoge Precisiealuminium 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm gieten
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Duurzame de Legering van het Aardaluminium het Gieten Precisie die Ruw Ontwerp machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |

