Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 803 producten.
De hoge Stijfheidseps Materiële Vorm van het Matrijzenafgietsel met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Het aangepaste Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de Ontwerpmatrijs, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het Afgietsel van de de Ernstmatrijs van het hardwarealuminium voor Automobiele Delen ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel Laag de Mislukkingstarief
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Professionele Matrijs Gegoten Aluminium het Bewerken Hoogte die Tolerantie Hoge Precisie machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Autodelen van het thermische behandelingsa380 de Matrijs Gegoten Aluminium
| Productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Gemakkelijk Geassembleerde Permanente Vorm, het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
OEM Hoge Precisievorm, de Vormen van het Douanealuminium met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Hoge Nauwkeurige Diy-Afgietselvorm, Matrijs het Gegoten Aluminium gemakkelijk Geassembleerd Bewerken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |

