Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 805 producten.
ODM van cilinderbolock de Vorm van het Zandafgietsel voor Auto-industrie
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Oem van het de Ernstzand van het Cilinderblok het Afgietselvorm voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisieadc12 ADC10 Aluminium de Delen van het Afgietselmachines
| Productnaam: | Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst de Machinesdelen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Hoge Precisie |
OEM ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst de Aanmakende Onthardende Thermische behandeling
| Productnaam: | ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterijadc12 Aluminium het Afgietselvormen 4mm Muurdikte
| Productnaam: | De Vormen van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Motor Shell Aluminium Gravity Die Casting LPDC Automotive Die Casting
| Naam van het product: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| holte: | Enig of veelvoudig |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Klep/Pomp/Motor Gietende Producten van het Huisvestings de Verloren Schuim
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | weerstand op hoge temperatuur |
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het geschotene Ontploffingsstep Afgietsel van de de Drukmatrijs van het Tekeningsaluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

