Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 324 producten.
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De vlotte Oppervlakte beëindigt Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
Innovatie op maat Goedkoop Aluminium Auto Accessoires Investering Giet Gietvormonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Het automatische het Vormen van Vorm 50000-100000 Schoten van de LijnCilinderkop de Vormleven
| Naam van het product: | Waterjasje |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
De Cilinderkopvorm van het auto Ruwe Ontwerp Met het Hulpmiddelontwerp ISO 9000 van het Motoromhulsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Toepassing: | AUTO |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Aangepaste Verloren Schuimvormen voor Automobiele Vervangstukken Autoindustrie
| Productnaam: | Verloren schuimafgietsel |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
het 3D CAD Tekeningseps Aluminiuminjectie Vormen CNC die Mchining draaien
| Productnaam: | Aluminiuminjectie het Vormen |
|---|---|
| Aangepast: | OEM |
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
Van de het Afgietselcilinder van de thermische behandelings Lage Druk het Blok Automobiele delen
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

