Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 312 producten.
De automobiele Vormen van het het Aluminiumafgietsel van het Vervangstukkenhrc45 Verloren Schuim
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Metaal 4mm van de de Vormmanipulator van het Aluminiumafgietsel de Deklaaginrichting
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
De lage Druk galvaniseert OEM het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
OEM van het Afgietselvorm 50000-100000 van de Drukmatrijs het Leven van de de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Verloren Schuim 0.01mm de Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Tolerantiedruk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | 0.01mm Tolerantie |
| Vormmateriaal: | EPS |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Douane die Dunne Muur 4mm trekken het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
aangepaste Znic Geplateerde van de de Drukmatrijs van A356 A360 het Afgietselvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het het Schuimafgietsel van de aluminiumlegering de LFC Verloren delen van de de Vormen Hydraulische cilinder
| productnaam: | De verloren Vormen van het Schuimafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Demoulding: | Automatisch |
EPS het Aluminium van de Vorm Materiële Auto Matrijs Gegoten het Bewerken Corrosieweerstand
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |

