Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high precision motor parts die casting ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Douane CNC die A380-van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs het Poederdeklaag machinaal bewerken
| Productnaam: | A380 het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Eigenschap: | Hoog Volume |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM ODM Custom Hoogdruk Aluminium Die Casting Mould Alloy Mould Voor Autoonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium Afgietsel van het de Delenvorm Verloren Schuim het Auto
| productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
OEM Verloren van het de Vormaluminium van de Schuim Hoge Precisie Omhulsel van de de Legerings Gietende Motor
| Naam van het product: | De vorm van het Moteromhulsel |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Assortiment: | hardware, auto |
Van de de Holtevorm van het matrijzenafgietsel de Multi van de het Aluminiumlegering Thermische behandeling van de de Motorhuisvesting
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Op maat gemaakte machineonderdelen Metalen Aluminiumlegeringen Schimmel Gietgietgiet Service
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Vormingsmodus: | Plastic injectievorm |
| Vormmateriaal: | 738H |

