Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high precision die casting mould ] bij elkaar passen 903 producten.
De aangepaste van de de Drukmatrijs van het Hoge Precisiealuminium van de het Afgietsel Lichte Inrichting Autodelen
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De Lage Drukthermische behandeling van motorshell cast aluminium die casting
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van het gietvormaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Het autoafgietsel van de de Ernstmatrijs van het vervangstukkenlm20 Aluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Lage van het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane het Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk de Vorm Aangepaste Kleur voor het Vormen van Lijn
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Materiaal: | Aluminium |
Gietende Hulpmiddelen van het hamer de Hoofdmetaal, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel de Vlotte Oppervlakte
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk van de de Vormthermische behandeling de de Oppervlakteboete eindigt
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | automatisch |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Vorm van de Aluminiumbaar, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
| proces: | Gieten |

