Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ forge aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 18 producten.
Op maat gemaakte aluminium legering Precision Die Casting Forge Machinery Part Mold Maker Housing
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Het sub van de de Doosdruk van de Kaderkern van het de Matrijzenafgietsel de Vormcnc Draaibank Machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
De gegoten en Gesmede Mechanische gedeelten van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | Van de de Drukmatrijs van ADC12 ADC10 het Afgietselvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 ADC10 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Drukgdc Aluminium de Versnellingsbak van het Afgietselsinotruk
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Product: | Sinotrukversnellingsbak |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |

