Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ engine block mold ] bij elkaar passen 106 producten.
EPS-vorm Polystyreen schuim ambachtelijke vorm voor schuimdoos Custom vorm
| Productnaam: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Autoonderdelen Mould Design Maker Customise Service Autoonderdelen ABS High Precision Molding
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Van de de Kerndoos van het cilinderblok de Hete Klantgerichte Vorm van het het Zandafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Roestvrij staal, koolstofstaal, Legeringsstaal, of ander materiaal |
| Toepassing: | CAR |
Uitgebreide polystyreenvorm / Styrofoamvorm / EPS-schuimvorm Aanpasbaar
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Maatwerk zandgietvorm voor auto- en industriële onderdelen
| Productnaam: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Sollicitatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |
Aangepaste zandgietvorm voor machineonderdelen ISO9001 gecertificeerd
| Naam van het product: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Sollicitatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |
Op maat gemaakte auto-gegote onderdelen van aluminiumlegeringen
| Naam van het product: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
3D-printen op maat van zand gietvorm oplossingen voor de productie
| Product name: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Applicatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |

