Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 603 producten.
Laag de Vormaluminium die van Onderhouds Autodelen het Gieten Thermische behandeling machinaal bewerken
| productnaam: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Patroon van Motorhuisvesting 5mm Verloren Schuim Gietende Producten
| Productnaam: | Vorkheftruckvervangstukken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Precisie die het Afgietselvormen van het Douanemetaal met het Proces van het Matrijzenafgietsel machinaal bewerken
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
| Op maat: | Ja |
Het Afgietselvormen van het hoge Precisieschuim, het Verloren Tarief van de de Vormen Lage Mislukking van het Schuimafgietsel
| Op maat: | Ja |
|---|---|
| Certificering: | ISO9001 |
| Service: | OEM \ ODM |
Aangepast Ontwerp die Vormen voor Metaal het Gieten Precisie het Machinaal bewerken maken
| Naam van het product: | Waterjasje |
|---|---|
| Vormtype: | Hete/Koude Kerndoos |
| Toepassing: | AUTO |
De het Afgietselvormen van het poortschuim, Permanente Vorm die Ruwe Ontwerpboete gieten eindigen
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Mould Life: | 50,000-100,000 schoten |
Van de het Afgietselcilinder van de thermische behandelings Lage Druk het Blok Automobiele delen
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Gietende Aluminium van de hardware het Permanente Vorm voor Automobiele Delen ISO 9001
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

