Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 603 producten.
Hoge het Afgietselvormen 50000 van het Stijfheidsmetaal de Precisie van het Schotenleven het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Van het het Aluminiumafgietsel van de poederdeklaag de Vormenzand die CNC het Machinaal bewerken gieten
| Productnaam: | de vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
CNC die ZL104-de Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk machinaal bewerken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 materiaal |
| Demoulding: | Automatisch |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
De Lage Drukmetaal van de aluminiumlegering het Gieten Hulpmiddelen Hoge Precisie het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van het Afgietselvormen van het Aluminiummetaal het Aangepaste Ontwerp met hoge weerstand ISO 9001
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
OEM het Afgietselvormen van de Ijzerdouane, van het de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel de Hoge Nauwkeurige Grootte
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Assortiment: | hardware, auto |
Het Afgietselvormen 50000 van het hoge Precisiemetaal Schotenleven met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
1000000 van het Afgietselvormen van het Schotenal7075 Aluminium Autodelenmotorfiets
| Productnaam: | de vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Autodelenmotorfiets |

