Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 603 producten.
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De betrouwbare van de de Delenvorm van het Matrijzenafgietsel Auto Vlotte Oppervlakte beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatisch |
|---|---|
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Van de het Aluminiummatrijs van de golfraad van de het Afgietselvorm het Lage gemakkelijk Geassembleerde Onderhoud
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Prestatiesaluminium het het Afgietsel Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
ODM OEM Permanente A356 van de het Afgietselvorm van de Drukmatrijs het Meubilair Industriële Delen
| Productnaam: | A356 het Afgietselvorm van de Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A356 A360 |
| Demoulding: | Automatisch |
Gemakkelijk Geassembleerde Permanente Vorm, het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
ADC12 het Afgietselvormen van het aluminiummetaal met Poederdeklaag
| Productsleutelwoorden: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Materiaal: | ADC12 aluminium |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Auto Spare Parts Custom Die Cast Aluminium Part
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |

