Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ customizable aluminum die casting parts ] bij elkaar passen 16 producten.
Gravity Low Pressure Aluminium Die Cast Mold Aanpasbaar
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Custom Precision Aluminium Cast Parts Customisable Logo Motor Metal Alloy Aluminium Die Casting Housing
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Aanbevolen autoonderdelen CNC Vierachsbewerking Aluminiumlegering Gietgietprofiel Hardware Polijstvormverwerking Gietdiensten
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Aluminiumlegeringsgietvorm Aluminiumproducten op maat
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
CNC Precision Machine Metal Stamping Mould Molding Aluminium Die Casting Mould Factory voor metalen onderdelen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |
Hoogprecisie-vormfabrikant die aluminiumlegeringsvorm maakt
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | CAD |
| Tekeningformaat: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Auto Spare Parts Custom Die Cast Aluminium Part
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Klantgerichte Verloren het Schuimvorm van de Motorhuisvesting door Verloren Schuim het Gieten Makend Proces
| Naam: | De Vorm van de Motothuisvesting |
|---|---|
| Toepassing: | Auto's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |

