Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom processing aluminum alloy casting ] bij elkaar passen 550 producten.
Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumal6063 de Koude Kamer
| Productnaam: | het koude afgietsel van de kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium Al6063 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
OEM ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst de Aanmakende Onthardende Thermische behandeling
| Productnaam: | ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge Precisie die Vormen die voor Metaal maken Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vorm Ruw Ontwerp van de aluminium Hoge Precisie met Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Demoulding: | Automatische |

