Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom processing aluminum alloy casting ] bij elkaar passen 548 producten.
Metalen smeedvormen Vacuüminvestering Gietvormen Speciaal gevormde smeedvormen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Vormingsmodus: | Plastic injectievorm |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Aanpassing van zandgietvormen voor de automobielindustrie en hardware
| Productnaam: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Applicatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van de elektrodenvorm van het het Hulpmiddelontwerp het Hoge Elektrogeleidingsvermogen
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| Materiaal: | Aluminium |
Auto-industrie 4mm 0.01mm Oem Zand Gietende Doos
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
De vlotte Oppervlakte beëindigt van de de Vormmatrijs van de Aluminium de Multiholte Vervangstukken van de het Afgietselmotorfiets
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Op maat gemaakte gietvormen voor groot hoogwaardig metaal van aluminium
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Betrouwbare het Afgietselvormen van het Aluminiummetaal Anticorrosief voor Machinesdeel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Productmateriaal: | Aluminium |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |

