Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom processing aluminum alloy casting ] bij elkaar passen 548 producten.
Het hoge de Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Hardheidsaluminium het Verchromen Anodiseren
| Productnaam: | de hoge vorm van het de matrijzenafgietsel van het hardheidsaluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
Aangepaste LKM-van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Bijlagenthermische behandeling
| Naam: | LKM-het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het gieterij de Automobielaluminium A380 A360 ADC12
| Productnaam: | Automobiel het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
CNC die van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Automobiele Vervangstukken machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Durable Die Cast Aluminum Tooling Customized Mold Aluminum Machinery Equipment Housing Parts
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Van het de Matrijzenafgietsel van ISO3522-84 ADC12 het Aluminiumlegeringen voor Heatsink
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Heatsink |
| Demoulding: | automatisch |
Fijn beëindig de Vormen van het Douanealuminium, de Vormenprecisie van het Schuimafgietsel het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS-schuimvorm |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

