Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machining aluminium alloy die casting ] bij elkaar passen 439 producten.
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk de Vorm Aangepaste Kleur voor het Vormen van Lijn
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| kleur: | Op maat |
| Materiaal: | Aluminium |
Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Aangepaste Kleur voor het Vormen van Lijn
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
Op maat gemaakte precisieverwerking Aluminium legering gietdiensten Gietgietvormen onderdelen voor automobiel aluminium schelp
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Innovatie op maat Goedkoop Aluminium Auto Accessoires Investering Giet Gietvormonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De Lage Drukmetaal van de aluminiumlegering het Gieten Hulpmiddelen Hoge Precisie het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Het aangepaste Metaal Permanente Vorm het Gieten Aluminium Hoge Precisie Machinaal bewerken
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Assortiment: | Autodelen, Motorfiets |
| Demoulding: | Automatische |
Het Afgietselvorm met hoge weerstand van de Aluminiummatrijs, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
De auto het Afgietselvormen van het Delen Opnieuw te gebruiken Metaal, de Vormenboete van het Douaneafgietsel eindigen
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, Permanente Vorm die ISO 9001 gieten
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, het Permanente Vorm Gieten voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

