Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machining aluminium alloy die casting ] bij elkaar passen 439 producten.
Van de het Aluminiummatrijs van DIN JIS Standaard het Afgietsel Autodelen 50.000 Schoten
| NAAM: | Het Afgietsel Autodelen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
De Enige Holte van vliegwielshell pressure die casting mould, multi-Holte
| Productnaam: | Shell Pressure Die Casting Mould |
|---|---|
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt poeder |
| Demoulding: | Automatisch |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
De automobiele Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Vervangstukkenzl104 Druk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel Laag de Mislukkingstarief
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Professionele Matrijs Gegoten Aluminium het Bewerken Hoogte die Tolerantie Hoge Precisie machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoog van het de Matrijzenafgietsel van de Stijfheids Permanent Vorm van het het Hulpmiddelontwerp Laag de Mislukkingstarief
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Autodelen van het thermische behandelingsa380 de Matrijs Gegoten Aluminium
| Productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM van het het Afgietselaluminium van de Lage Drukmatrijs van het de Cilinderblok de Ernstafgietsel
| Producttype: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Materiaal: | A356 |

