Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ automobiles lost foam mould ] bij elkaar passen 182 producten.
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
A356 CNC het Machinaal bewerkte van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst het Poederdeklaag Oppoetsen
| Productnaam: | CNC Machinaal bewerkt de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Poedercoating Metalen gietvormen Transmissie Front Housing
| Productnaam: | Voorkant van de transmissie |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
| Oppervlaktebehandeling: | Poedercoating / schilderen |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het thermische behandelingsaluminium monteert autodelen achteraan
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Die Cast Aluminium Alloys Verhoog H Dual Drive Front And Rear Housing
| Productnaam: | H Dual Drive voor- en achterbehuizing |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegeringen |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Het automatische Afgietsel van de het Aluminiumlegering van Demoulding A380 ADC12
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |

